PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia Ci spokój, chroniąc Ciebie i Twoją Rodzinę poprzez objęcie zakresem ubezpieczenia kosztów Twojej opieki medycznej nie tylko w kraju, ale w każdym miejscu na świecie!*

*w zależności od wybranego programu ochronnego

Private Health Insurance

CZYM JEST PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE I JAK JE UZYSKAĆ

Ubezpieczenie nabywasz w MediSky International, opłacając miesięczne składki, które pokrywać może w całości lub częściowo Twój pracodawca. Nawet jeśli nie jesteś ubezpieczony/a przez zakład pracy, możesz uzyskać ochronę indywidualną  w postaci ubezpieczenia zdrowotnego MediSky dla siebie i Twojej rodziny.

Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne MediSky chroni Cię nie tylko przed zdarzeniami nieprzewidzianymi, takimi jak nagłe zachorowanie, obejmuje również profilaktykę, na przykład rutynowe badanie mammograficzne oraz doroczne wizyty kontrolne u lekarza.

ODKRYJ PROGRAMY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO MEDISKY! MOŻEMY POKRYĆ NAWET KOSZTY PRZEPISYWANYCH LEKÓW, OPIEKI OKULISTYCZNEJ LUB STOMATOLOGICZNEJ

Ubezpieczenie medyczne stało się rozwiązaniem niezbędnym we wszystkich rozwiniętych krajach Europy.  To my ponosimy odpowiedzialność za zdrowie nasze i naszych rodzin oraz pracowników.

Jesteśmy dumni, że MediSky International odgrywa tak istotną rolę i zyskał uznanie jako regionalny lider rynku, na którym dostarcza rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia w całej Europie, prowadząc zarejestrowaną działalność w Polsce, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Dla nas najważniejsza jest uczciwość, wysoki poziom obsługi klienta oraz zachowanie poufności jego danych.

Programy ubezpieczenia zdrowotnego oferowane przez MediSky International zapewniają dostęp do dowolnego szpitala i przychodni w Europie lub na całym świecie. Wybierz dla siebie i Twojej Rodziny jeden z programów ubezpieczenia zdrowotnego o zasięgu międzynarodowym!

PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE O ZASIĘGU MIĘDZYNARODOWYM – MIĘDZYNARODOWE STANDARDY MEDYCZNE

Kiedy zdrowiu Twojemu i Twoich najbliższych zagraża niebezpieczeństwo, potrzebujesz dostępu do opieki medycznej o najwyższym standardzie i do najnowocześniejszych technologii. Programy międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego MediSky umożliwią Ci dostęp do dowolnego szpitala na świecie, z których wiele ma już teraz zawarte z ubezpieczycielem umowy dotyczące pokrywania kosztów ubezpieczenia. Nawet jeśli wybrany przez Ciebie szpital nie figuruje na liście placówek objętych taką umową, możemy pośredniczyć w załatwieniu pokrycia Twoich rachunków bezpośrednio przez ubezpieczyciela.

PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE OZNACZA SPOKÓJ

Kiedy musisz stawić czoło chorobie, koszty hospitalizacji i leczenia mogą stanowić duże obciążenie finansowe, szczególnie w sytuacji, gdy chcesz skorzystać z leczenia za granicą. Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne MediSky obejmuje koszty hospitalizacji i leczenia za granicą w przypadku poważnych zachorowań, takich jak nowotwór czy choroby przewlekłe, a nawet przeszczepy tkanek i organów, które w normalnych warunkach byłyby bardzo kosztowne.

PRYWATNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE TO INWESTYCJA DŁUGOFALOWA

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne można postrzegać jako inwestycję długofalową, której beneficjentem jesteś Ty. Wykupienie ubezpieczenia, gdy jestes zdrowy, pozwoli Ci korzystać z pełnej ochrony przez całe życie.

Większość prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nie obejmuje schorzeń istniejących przed zawarciem ubezpieczenia. Dlatego, jeśli w chwili, gdy rozważasz zakup ubezpieczenia, cierpisz na jakieś schorzenia, pamiętaj, że trudno znaleźć takie prywatne ubezpieczenie, które zapewni pełną ochronę w przypadku chorób, na które już cierpisz.

Wkrótce dostępne