Regionalny lider prywatnych międzynarodowych ubezpieczeń zdrowotnych już w Polsce!

INFORMACJE PRASOWE | 2017

Ubezpieczeni mogą korzystać z usług najlepszych lekarzy specjalistów
w dowolnych placówkach w Polsce i w Europie, nie czekając w kolejkach.


Warszawa, 23 maja 2017 r. - W Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja działalności w Polsce firmy MediSky International – regionalnego lidera rynku międzynarodowych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. MediSky jest częścią MediHelp International Group, działającej z sukcesem od 15 lat w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, włączając Rumunię, Bułgarię i Węgry. Partneruje jej LAMP Group – jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. W niektórych krajach Europy Środkowo
– Wschodniej MediHelp działa we współpracy z brytyjską firmą ubezpieczeniową Bupa Insurance.

- Szybki rozwój naszej firmy sprawia, że otwieramy się na nowe, obiecujące rynki. Zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność w Polsce, gdzie obserwujemy wzrost zainteresowania prywatną opieką zdrowotną – powiedział Zahal Levy, Prezes MediSky International. Teraz również Polacy będą mogli korzystać z kompleksowej opieki zdrowotnej nie tylko w kraju, ale także za granicą, zyskując dostęp do usług najlepszych lekarzy specjalistów w dowolnych placówkach w Polsce i w Europie – dodał Zahal Levy.

Międzynarodowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne MediSky Healthcare Plan umożliwia korzystanie z  opieki zdrowotnej w kraju i za granicą. Dzięki temu osoba ubezpieczona może czuć się spokojna podczas częstych podróży służbowych oraz w trakcie wakacji. W przeciwieństwie do Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, międzynarodowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne MediSky Healthcare zapewnia dostęp do dowolnych, wysokiej klasy ośrodków medycznych w kraju zamieszkania oraz na świecie nie tylko w nagłych przypadkach. Chroni więc ono nie tylko przed zdarzeniami nieprzewidzianymi, ale obejmuje także rutynowe badanie mammograficzne czy doroczne wizyty kontrolne u lekarza. Ubezpieczenie MediSky pokrywa zarówno koszty leczenia drobnych uszczerbków na zdrowiu, jak i terapii chorób przewlekłych, układu krążenia czy nowotworów.

W zależności od wybranego pakietu ubezpieczeniowego, MediSky Healthcare Plan pozwala również klientom planować i przeprowadzać leczenie za granicą, w dowolnej placówce medycznej, a także wykonywać konsultacje u dowolnych lekarzy specjalistów.

Elastyczny system płatności i kompleksowa obsługa

Koszt międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego MediSky Healthcare Plan jest uzależniony od wybranego programu  świadczeń. System płatności jest elastyczny – składki można odprowadzać w trybie miesięcznym, kwartalnym, półrocznym lub rocznym. Klienci MediSky International będą mieli do dyspozycji infolinię medyczną czynną przez całą dobę, profesjonalną i dyskretną obsługę klienta w różnych językach, wielozadaniowy system zarządzania oraz rozwiązania logistyczne i administracyjne w przypadku konieczności transportu chorego drogą lotniczą.

MediSky International oferuje swoim klientom zarówno ubezpieczenia firmowe, wykupowane przez pracodawcę, jak i indywidualne.

Programy ubezpieczeń zdrowotnych odpowiadające na różne potrzeby

Klienci MediSky International w Polsce będą mogli wybierać spośród kilku programów ubezpieczeniowych, w zależności od swoich potrzeb.

Program MediSky LIME zapewnia ochronę w przypadku hospitalizacji, dzięki czemu osoba nim objęta może spokojnie dochodzić do zdrowia, nie martwiąc się o koszty leczenia. Ten program pokrywa koszty leczenia szpitalnego planowego oraz w nagłych wypadkach do wysokości 500 000 euro rocznie.

Program MediSky GREEN to kompleksowa ochrona, obejmująca szerokie spektrum potrzeb zdrowotnych, włączając leczenie szpitalne i ambulatoryjne (opieka medyczna w każdym szpitalu oraz konsultacje u lekarzy każdej specjalizacji). Roczny całkowity limit polisy w tym programie wynosi 1 200 000 euro.

Program MediSky EMERALD to wiodący na rynku program ubezpieczeń zdrowotnych.
W przeciwieństwie do innych programów, obejmuje szeroką gamę świadczeń medycznych (łącznie
z opieką podczas ciąży) w Polsce, jak i na świecie. Osoba nim objęta może wybrać dowolną prywatną placówkę: szpital lub przychodnię, z której usług chciałaby skorzystać. Roczny całkowity limit polisy wynosi 2 500 000 euro.

Niedługo w ofercie programów ubezpieczeniowych MediSky International pojawią się dodatkowe programy, które pozwolą ubezpieczyć się na okoliczność specjalistycznego leczenia i hospitalizacji w przypadku nowotworów, a nawet przeszczepów tkanek i organów.

Oferta MediSky International jest dostępna w Polsce za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych lub poprzez stronę internetową www.medisky.pl.

MediSky International sp. z o.o. jest częścią MediHelp International, grupy firm prowadzących działalność w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, włączając Polskę, Rumunię, Węgry i Bułgarię, specjalizujących się w prywatnych międzynarodowych ubezpieczeniach zdrowotnych. W Polsce MediSky jest zarządzającym agentem generalnym (MGA), prowadzącym działalność ubezpieczeniową na podstawie umowy agencyjnej z firmą ubezpieczeniową LAMP. MediSky, założona w lipcu 2016 roku w Warszawie wpisana jest do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez KNF. Więcej informacji jest dostępnych na www.medisky.pl.

LAMP jest specjalistyczną firmą ubezpieczeniową, zajmującą się niszowymi międzynarodowymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, prawnymi oraz specjalnymi, oferującą rozwiązania dopasowane do potrzeb partnerów biznesowych i klientów. W Polsce LAMP koncentruje się wyłącznie na ubezpieczeniach zdrowotnych. Więcej informacji jest dostępnych na www.lampinsurance.com. 

Podobne

29 Jun

Nareszcie lato – czas słońca, przygody i upragnionych wakacyjnych wyjazdów. Również tych zagranicznych. Co jednak, gdy podczas urlopu w tropikach niespodziewanie złamiemy nogę, dopadnie nas choroba lub ugryzie jadowity wąż? By uniknąć...

INFORMACJE PRASOWE | 2017

27 Sep

Abonament medyczny i prywatne ubezpieczenie zdrowotne to dwa zupełnie różne, a jednak często mylone produkty. W rzeczywistości każdy z nich odpowiada na inne potrzeby. Warto wiedzieć czym się różnią i jakie są między nimi...

INFORMACJE PRASOWE | 2017

31 Jul

Jedziesz na wakacje za granicę z kartą EKUZ w kieszeni i przekonaniem, że zabezpieczy cię ona na wypadek nieszczęśliwego wypadku? Niestety, jesteś w błędzie. To nie przypadek, że Narodowy Fundusz Zdrowia na swojej stronie internetowej zachęca...

INFORMACJE PRASOWE | 2017

29 Sep

Aby się ubezpieczyć nie jest wymagane przedstawienie historii zachorowań na nowotwory w rodzinie - to wyjątek na polskim rynku. Warszawa, 28 września 2017 r. – wczoraj w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja...

INFORMACJE PRASOWE | 2017

23 Mar

Cokolwiek dasz kobiecie, dostaniesz w zamian coś znacznie wspanialszego – dasz jej cztery ściany, dostaniesz dom, dasz jej żywność – dostaniesz posiłek, dasz jej uśmiech – dostaniesz serce (…) Kobieta multiplikuje i udoskonala to co otrzyma...

INFORMACJE PRASOWE | 2018

12 Apr

Mówi się, że nie ma recepty na wieczną młodość, zdrowie i urodę. Istnieją jednak sposoby, by cieszyć się dobrą formą naprawdę długo. W dodatku dają gwarancję skuteczności. Długowieczność była od zawsze marzeniem ludzkości. Stąd...

INFORMACJE PRASOWE | 2018

16 May

Firma MediSky International, oferująca prywatne, międzynarodowe ubezpieczenia zdrowotne mianowała Arkadiusza Piątka nowym dyrektorem generalnym na Polskę. Będzie on odpowiedzialny za wypracowanie długofalowej strategii firmy oraz realizację...

INFORMACJE PRASOWE | 2018

Wkrótce dostępne