Programy firmowe

Programy ubezpieczeniowe dla firm oferowane przez MediSky International to propozycja opieki medycznej na całym świecie, leczenia stomatologicznego wymaganego w następstwie wypadku, usług pogotowia ratunkowego oraz ewakuacji i powrotu do kraju (repatriacji) z powodów medycznych.  Państwa pracownicy i członkowie ich rodzin uzyskają dostęp do ponad 425.000 świadczeniodawców na całym świecie.

MediSky International oferuje kompleksowe prowadzenie spraw związanych z usługami medycznymi oraz pomoc w likwidacji szkód (pomoc przy składaniu wniosków i uzyskaniu zgody na zwrot lub pokrycie kosztów świadczeń). 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń zdrowotnych możemy zaproponować program ubezpieczeniowy dostosowany do potrzeb i budżetu Państwa firmy.  Rabaty, których możemy Państwu udzielić, zależą od liczby pracowników.

 

Maksymalny roczny limit kosztów świadczeń w kwocie 3.000.000 euro

Programy dla firm obejmują następujące świadczenia:

  • rutynowa opieka medyczna
  • badania stanu zdrowia
  • skomplikowane operacje i zabiegi
  • zaawansowana diagnostyka obrazowa
  • leczenie ambulatoryjne (przychodnie, lekarze specjaliści) i szpitalne
  • leczenie stomatologiczne w następstwie wypadku
  • leczenie chorób nowotworowych
  • przeszczep organu
  • miejscowe karetki pogotowia i pogotowie lotnicze
  • ewakuacja medyczna i powrót do kraju z powodów medycznych

Pozostałe korzyści i zasady:

Pełne Ubezpieczenie Medyczne (PUM) – może mieć zastosowanie w ramach Programu dla firm. Dzięki opłaceniu dodatkowej składki, ubezpieczenie może objąć również część  schorzeń istniejących przed złożeniem wniosku, o ile we wniosku znajdą się informacje medyczne na ten temat.

Nieuwzględniona Historia Przebytych Chorób (NHPCh) – może mieć zastosowanie w ramach Programu dla firm. Jeżeli program ubezpieczeniowy obejmuje 30 lub więcej pracowników, wówczas schorzenia istniejące przed złożeniem wniosku nie podlegają wyłączeniom, czyli są objęte ubezpieczeniem. 

Kontynuacja Indywidualnych Wyłączeń Medycznych (KOWM) – może mieć zastosowanie w odniesieniu do firmy, która przed przystąpieniem do naszego programu ubezpieczeniowego korzystała z innego, podobnego programu. Dzięki warunkom KOWM grupa może zachować te wyłączenia, które miały do tej pory zastosowanie wobec jej uczestników. 

 
Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo: 

Telefon: +48 22 826 11 46 office@medisky.eu (Pon. – wt. 9.00 – 17.30)

Telefon: +48 22 826 11 46 lub email: office@medisky.eu (Pon.-Pt., 9:00 – 17:30)

Wkrótce dostępne